نوع خبر 
 
 طرح پژوهشی «راهنمای مسئولیت اجتماعی معدنکاری» ایمیدرو کتابچه شد
طرح پژوهشی ایمیدرو تحت عنوان «راهنمای مسئولیت اجتماعی معدنکاری» کتابچه شد.
يکشنبه 19 آبان 1398  9:1
 متخصصان زلزله‌شناسی ١٢ کشور گردهم می‌آیند
متخصصان زلزله‌شناسی ١٢ کشور در قالب هشتمین کنفرانس بین‌المللی زلزله‌شناسی و مهندسی زلزله، ۲۰ تا ۲۲ آبان ماه در دانشگاه شهید بهشتی گرد هم می‌آیند.
يکشنبه 19 آبان 1398  8:12
 بهره برداری از ۳۰ طرح معدنی و صنایع معدنی در یزد و کرمان
همزمان با سفر حجت الاسلام والمسلمین «حسن روحانی» رئیس جمهوری به استان های یزد و کرمان روزهای ۱۹ و ۲۰ آبان ماه ۳۰ طرح معدن و صنایع معدنی که میلیاردها تومان برای آنها سرمایه‌گذاری شده به بهره‌برداری می‌رسد.
يکشنبه 19 آبان 1398  8:5
 زلزله 5.9 ریشتری آذربایجان شرقی را لرزاند
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر در تشریح آخرین گزارش زلزله بامداد امروز در آذربایجان شرقی گفت: تاکنون ۶۵ روستا ارزیابی شده است که ۷ روستا بیشترین آمار تخریب را داشته‌اند.
شنبه 18 آبان 1398  8:57
 تاربال‌های نفتی مهمان دوباره سواحل قشم
پس از گذشت حدود ۲ ماه از آلودگی نفتی سواحل جزیره قشم، دوباره مقدار قابل توجهی از تاربال‌های نفتی بر لب ساحل‌ جزیره قشم خودنمایی می‌کند.
شنبه 18 آبان 1398  8:25
 فرونشست دشت ورامین کل استان تهران را متاثر می‌کند
فرماندار ورامین چندی پیش از تشکیل کمیته ویژه بررسی فرونشست دشت ورامین خبر داده بود که در این راستا استاندار تهران نیز تداوم این روند را موجب تاثیرگذاری بر کل استان اعلام کرد.
شنبه 18 آبان 1398  8:16
 کمک بین‌المللی برای احیای دریاچه ارومیه ناچیز است
مدیر طرح ملی حفاظت از تالاب‌های ایران با اشاره به ناچیز بودن کمک بین‌المللی برای احیای دریاچه ارومیه، گفت: تنها دولت ژاپن در این زمینه همکاری داشته و از سال ۱۳۹۳ تا امسال نزدیک به یک میلیون دلار کمک ارزی به صورت سالانه برای احیای دریاچه ارومیه پرداخت کرده است.
شنبه 18 آبان 1398  8:7
 بزرگترین معدن‌کاران جهان چه کشورهایی هستند؟
تهران- ایرنا- چین بزرگترین کشور معدنکار در جهان است و ایران در رتبه دهم جهان قرار دارد. ایران از نظر ارزش دلاری استخراج‌های معدنی نیز در رتبه ۷ جهان، بعد از کانادا و قبل از هندوستان قرار دارد.
شنبه 18 آبان 1398  7:58
 سرمایه‌گذاری میلیارد دلاری ایران برای تولید آلومینیوم
تهران - ایرنا - شکل‌گیری نخستین کارخانه صنعت آلومینیوم ایران قدمتی نزدیک به پنج دهه در کارنامه دارد و از سال ۱۳۵۱ خطوط تولید شمش در کارخانه ایرالکو راه‌اندازی شد و این مجموعه سالها به فعالیت خود ادامه داد تا در دوران جمهوری اسلامی ( ۱۳۶۹ ) کارخانه‌های المهدی و سپس هرمزال ( ۱۳۸۵) وارد مدار تولید شدند، اما اکنون سخن از سرمایه‌گذاری میلیارد دلاری در کارخانه آلومینیوم جنوب برای دستیابی به ظرفیت میلیونی به میان آمده است.
شنبه 18 آبان 1398  7:47
 مزایده عمومی محدوده های اکتشافی و معدنی استان زنجان در سال 98
سازمان صنعت، معدن وتجارت استان زنجان در اجرای ماده 10قانون معادن و اصلاحیه آن و آیین نامه اجرایی، درنظردارد امتیاز بهره برداری از معادن وتکمیل عملیات اکتشافی محدوده های اکتشافی را از طریق سامانه تدارکات الکترونیک دولت(ستاد) با رعایت کلیه قوانین و مقررات و آیین نامه ها و دستور العمل های معدنی از طریق مزایده عمومی به دارندگان صلاحیت فنی و مالی و اشخاص حقیقی و حقوقی که به موجب قوانین کشورمجاز به فعالیت اقثصادی میباشند ، واگذار نماید.
شنبه 18 آبان 1398  7:38
1 2 3 4
 نتایج 1 - 10 از تعداد 40  خبر