نوع خبر 
 
 
با حضور معاون اول رئیس جمهور
مراسم تودیع محمدرضا نعمت زاده و معارفه محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد
مراسم معارفه وزیر جدید صنعت، معدن و تجارت دولت دوازدهم با حضور معاون اول رئیس جمهور، امروز سه شنبه هفتم شهریورماه در سالن خلیج فارس محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش های کاربردی علوم زمین، دکتر اسحاق جهانگیری ضمن تقدیر از تلاش های محمدرضا نعمت زاده، به کارهای ماندگار و ارزنده وی در صنعت ایران اشاره کرد و گفت: دولت دوازدهم بی شک از توانمندی های وی استفاده مطلوب خواهد کرد‌.
نعمت زاده نیز در این مراسم گفت: آنچه که در دولت یازدهم در وزارت صنعت، معدن و تجارت انجام شده حاصل تلاش دستگاه های مختلف در همه این سال ها بود که از تمامی تلاشگران نهایت تشکر را دارم.
در ادامه محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت دوازدهم اظهار داشت: مهندس نعمت زاده تن بی جان صنعت، معدن و تجارت کشور را تحویل گرفت و مجموعه ای را تحویل داد که بخش اعظمی از ضعف هایش بهبود یافته است و رشد منفی ۱۰ درصدی صنعت را متوقف و مثبت کرد.
وی گفت: تلاش های گسترده وزارت صنعت، معدن و تجارت دولت یازدهم  در حوزه فضای کسب و کار، سبب بهبود شاخص جهانی ایران در فضای کسب و کار از ۱۵۲ به ۱۲۰ و شاخص رقابت پذیری از ۸۲ به ۷۶ شد.

سه شنبه 7 شهريور 1396  8:39

آخرين تاريخ بازديد : پنجشنبه 28 تير 1397  0:10:23
تعداد بازديد از اين خبر : 2812
کدخبر : 91