نوع خبر 
 
 
اقدامات دفتر HSEE مرکز پژوهش های کاربردی جهت پیشگیری از بیماری های فصلی
دفتر HSEE مرکز پژوهش های کاربردی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور جهت پیشگیری از شیوع آنفولانزا اقدام به ضدعفونی و گندزدایی صحیح سطوح کرده است.
دفتر HSEE مرکز پژوهش های کاربردی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور جهت پیشگیری از شیوع بیماری های فصلی اقدام به ضدعفونی و گندزدایی صحیح سطوح کرده است. به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش های کاربردی، این مرکز به عنوان یکی از قطب های اصلی علوم زمین کشور، در راستای تبعیت از روند توسعه پایدار و ارزش های سازمانی مبنی بر احترام به جامعه علمی، خود را ملزم به اجرای قوانین و دستورالعمل های دفتر مدیریت بهداشت حرفه ای، ایمنی، محیط زیست و انرژی (HSEE) می داند.
بر اساس این گزارش تعهدات دفتر HSEE شامل ارتقاء سطح سلامت کارکنان و پیشگیری از حوادث و بیماری های عمومی و بیماری های ناشی از کار، انطباق فعالیت ها و روش های کاری با مقررات و قوانین ایمنی، بهداشت حرفه ای، زیست محیطی و الزامات و استاندارد های آزمایشگاهی، پیشگیری از آلودگی های زیست محیطی با انتخاب راهکارهای مطلوب و مقرون به صرفه و بهینه سازی مصرف مواد و انرژی است.
بر این اساس و در راستای اهداف و تعهدات دفتر HSEE و حفظ سلامت و بهداشت کارمندان و پیشگیری از شیوع بیماری های فصلی، گروه HSEE مرکز پژوهش های کاربردی اقدام به ضدعفونی و گندزدایی صحیح سطوح در کلیه بخش های این مجموعه کرده است.
دفتر HSEE مرکز فعالیت خود را از سال 1396 در این مجموعه آغاز کرده است.


 
 
جمعه 22 آذر 1398  8:40

آخرين تاريخ بازديد : سه شنبه 7 بهمن 1399  19:43:57
تعداد بازديد از اين خبر : 1981
کدخبر : 239
Loading image. Please wait