نوع خبر 
 
 
امضای تفاهم نامه همکاری بین مرکز پژوهش های کاربردی سازمان زمین شناسی و دانشگاه صنعتی شاهرود
تفاهم نامه همکاری بین مرکز پژوهش های کاربردی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور و دانشگاه صنعتی شاهرود به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش های کاربردی، دکتر فریبرز قریب رئیس مرکز و دکتر علی دستفان معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه صنعتی شاهرود امروز(چهارشنبه) این تفاهم نامه را در 6 ماده امضا کردند.
بر اساس این گزارش؛ تفاهم نامه یاد شده
به منظور مشارکت، تبادل و بهره­ مندی از خدمات، تخصص­ های علمی، پژوهشی و فنی متقابل در امر توسعه زمین­ شناسی و اکتشافات مواد معدنی درکشور مورد توافق قرار گرفت و به امضاء طرفین رسید.
این گزارش می افزاید؛
بهره­ گیری مطلوب از توانمندی ها، تجارب و ظرفیت های پژوهشی و علمی طرفین در جهت پیشبرد و تقویت پژوهش­ های زمین شناسی و اکتشافات مواد معدنی در سطح ملی، منطقه­ ای و بین­ المللی و توسعه ارتباطات علمی، پژوهشی و آموزشی، تبادل اطلاعات، ارتقاء فعالیت­های جاری و پرداختن به اولویت­های پژوهشی مشترک از اهداف تفاهم نامه یاد شده است.

همچنین دو طرف بر تبادل داده ­ها، اطلاعات، اسناد و مدارک علمی- پژوهشی منتشر شده، همکاری در زمینه علوم بین رشته ‌ای و فناوریهای نوین، همکاری در زمینه تالیف و انتشار کتب و نشریات علمی پژوهشی و برگزاری نشست­ های مشترک علمی و سمینارهای تخصصی کارشناسان و گسترش تبادلات علمی و پژوهشی فی مابین که در راستای تعمیق و توسعه همکاری­های فعال و موثر بین مرکز و دانشگاه است، توافق کردند.

گفتنی است در راستای امضای این تفاهم نامه، اعضای هیات علمی دانشگاه صنعتی شاهرود امروز از مرکز پژوهش های کاربردی سازمان زمین شناسی بازدید کردند.

  

 

 

 

 

چهارشنبه 9 اسفند 1396  9:25

آخرين تاريخ بازديد : پنجشنبه 26 تير 1399  18:40:3
تعداد بازديد از اين خبر : 4711
کدخبر : 112